Obóz zimowy WISŁA 2022

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Przyjaciele!
 

Zapraszamy Was już dziś na Obóz Zimowy, który odbędzie się w komfortowym, atrakcyjnie położonym Dworku nad Wisłą w Wiśle w term. 1-7.02.2022 r. Obóz przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku 6-17 lat. W programie min.: 5 dni na stoku, kulig, dyskoteka z dj, basen i Aquapark w Hotelu Gołębiewski oraz turnieje sportowe z trofeami i konkursy z super nagrodami, a także wycieczki! Cena wyjazdu: 1690 zł + koszt dojazdu (sprzęt i skipass we własnym zakresie-możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu). Realizujemy Bony Turystyczne!

ZAPISY – rezerwacji miejsca należy dokonać poprzez uiszczenie zadatku w wys. 390 zł (w przypadku rezygnacji klienta, zadatek nie jest zwracany) na konto Centrum Pomocy Pedagogiczno-Psychologicznej, mgr Piotr Zagajewski, 05-120 Legionowo ul. gen. J. Sowińskiego 13 lok.100 w banku PKO BP Oddział 1 w Legionowie, nr rachunku: 98 1020 1026 0000 1802 0399 8085 (z podaniem terminu obozu, imienia i nazwiska dziecka, adresu z kodem pocztowym oraz telefonu kontaktowego do rodziców-możliwość wystawienia faktury VAT).
Kolejny zadatek za obóz (raty) należy wpłacić po uprzedniej konsultacji telefonicznej.

Ilość miejsc dostępnych – 20 (decyduje kolejność wpłat).

Szczegółowe informacje pod numerem tel. 603 259 297
(Piotr Zagajewski-kierownik obozu)
Zapisy na obozowe zajęcia TUS: biuro@cppp.edu.pl

Zebranie Organizacyjno-Informacyjne Rodziców odbędzie się 12.01.2022 r. (środa) o godz. 18:00 w sali widowiskowej Urzędu Miasta Legionowo przy ul. Piłsudskiego 41 (I piętro). Prosimy o przybycie 15 minut wcześniej, w maseczce i pojedynczo (jedna osoba pełnoletnia z rodziny), przyniesienie ze sobą PESEL uczestnika obozu oraz wygenerowany NUMER Bonu Turystycznego+imię i nazwisko dziecka+tel.kontaktowy do rodzica, a także własny długopis i sztywną podkładkę do wypełnienia Karty Kwalifikacyjnej oraz pozostałej dokumentacji turystycznej. Podczas zebrania będą omawiane również zagadnienia wychowawcze, toteż obecność dzieci nie jest wskazana. Na miejscu nie będą przyjmowane żadne opłaty za obóz (jedynie na konto na konto CPP-P). UWAGA! Zebranie odbędzie się dla wszystkich tylko w jednym terminie, dlatego OBECNOŚĆ TEGO DNIA JEST OBOWIĄZKOWA ! ! !

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!! 🙂

Udostępnij ten wpis: