Oferta wakacyjna CPP-P na Lato 2023

Tegoroczna oferta wakacyjna CPP-P ukazuje się znacznie wcześniej niż zapowiadaliśmy, bo Państwa i Wasze - Drodzy Obozowicze, zainteresowanie wszystkimi turnusami, a szczególnie 𝓢𝓸𝓬𝔃𝓮𝔀𝓴ą 𝓲 𝓙𝓪𝓻𝓸𝓼ł𝓪𝔀𝓬𝓮𝓶 przekroczyło nasze nawet najśmielsze oczekiwania.

Jest i ona, świeżutka, zielona, Nasza Ulotka na LATO 2023 !

Tegoroczna oferta wakacyjna CPP-P ukazuje się znacznie wcześniej niż zapowiadaliśmy, bo Państwa i Wasze – Drodzy Obozowicze, zainteresowanie wszystkimi turnusami, a szczególnie 𝓢𝓸𝓬𝔃𝓮𝔀𝓴ą 𝓲 𝓙𝓪𝓻𝓸𝓼ł𝓪𝔀𝓬𝓮𝓶 przekroczyło nasze nawet najśmielsze oczekiwania.

Ceny obozów, które niestety prawie wszędzie wariują, u nas także wzrosły, ale są zabezpieczone stosowanymi zapisami w Umowach, dlatego nie powinny już zmienić się znacząco.  Rozsądnym rozwiązaniem są praktykowane u nas od dawna wpłaty ratalne, do czego nadal szczerze zachęcamy. W zamian obiecujemy uroczyście wszystkim, że będą to wyjazdy pełne nowych niespodzianek, radosnych przygód, szalonych atrakcji, cudownej atmosfery i tradycyjnych wartości, z których jesteśmy już znani nawet w odległej Gminie Lubin.

Oczywiście serdecznie prosimy o udostępnianie … niech idzie w świat !

Tekst alternatywny
Udostępnij ten wpis: